גינה על קיר
עיצוב גינה בכל מקום עם מערכת הקיר הירוק
המתקדם של פלורה

קירות ירוקים הם הפתרון האולטימטיבי להחזרת הטבע לסביבה העירונית תוך שימוש מינימלי בשטח אופקי.
באפשרותנו להתאים קירות ירוקים לכל קיר, בכל גובה, בכל שטח ובכל מרחב עיצובי.
הקירות שלנו בנויים בצורה חדשנית תוך שימוש במצע גידול מנותק ושיטה הידרופונית ליצירת תנאי מחייה אופטימליים לצמחים חיים וחיוניים לאורך שנים.
איננו משתמשים במיכלי שתילה או אדניות אלא בתשתית חזקה המותקנת על הקיר ועליה לוחות אטומים ובדים מיוחדים המשמשים מצע לגידול הצמחים בהם הם מתפתחים, מצמיחים שורשים והופכים לקיר ירוק מעוצב במרקמים, צבעים וצורות שונים.

בנוסף, אנו משתמשים בתשתיות ושיטות גינון מתקדמות ואמינות וכמובן מספקים שירותי אחזקה ותמיכה תוך מקצועיות, איכות ומסירות. ייחודנו מתבטא באופן בו אנו מסתכלים במשקפיים שונים על כל פרויקט וכמו שאמן מצייר על דף אנו מציירים את יצירותינו בעזרת צמחים על הקיר ובכך כל פרויקט מקבל גוון וסיפור מיוחד, כל זאת יחד עם טכנולוגיה מתקדמת הכוללת שליטה מרחוק.

המוצר הסופי, הקירות שלנו, משדרים יוקרה, יצירתיות, מחברים אתכם לטבע ומייצרים סביבה ירוקה וחיה בתוך המרחב האורבני. עם הניסיון הרב שלנו בעיצוב נוף אנו משלבים את הקירות הירוקים כאלמנט הרמוני בנוף השלם יחד עם עיצוב כלל המרחב של המרפסת, הגג או הגן.
אנו מעניקים את שירותינו ללקוחות פרטיים וכן לאדריכלים, מתכננים ומעצבי פנים תוך שיתופם בתהליך היצירה לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו.

מה זה קיר ירוק?

שאלות ותשובות

קיר FLORA ירוק מותאם באופן אישי לכל פרויקט ולכן גם הכנות הקיר נכללות בהקמה, כמעט ואין הכנות לביצוע ע"י הלקוח.

כמעט בכל מקום. עיצוב הקיר המושפע מסוגי הצמחים משתנה בהתאם לתנאי השטח. בפגישת היעוץ אנו מאבחנים את מיקום הקיר העתידי תוך כדי תשומת לב לתנאים כגון: תאורה- פנים או חוץ, מפנה השמש, הצללות, קירבה לים ומיקום בארץ. פלטפורמת השתילה ההידרופונית שלנו מתאימה לכל תנאיי תאורה ומזג אוויר ולכל סוגי הצמחים.

לא. בתשתית לקירות פלורה אנו מיישמים שיטת בנייה מתקדמת בה צנרת ההשקיה מותקנת על תשתית מערכת פלורה במרווח מחושב מהקיר היוצרת איטום מלא ומוליכה את המים למרזב אלומיניום ייעודי לניקוז יעיל.

כן. ברוב המרפסות יש לפחות קיר אחד לא מנוצל אותו ניתן לשדרג לקיר ירוק חי מבלי להפריע למרחב כך שישאר מקום לפינת הישיבה ולהנות מקיר ירוק מרהיב בכל השנה.

במידה ואין קיר יש לנו רעיונות מאד מקוריים להפוך כל חלל קטן ע"י אלמנטים מגוונים וליצור גינה גם במרפסת קטנה.

הקירות הירוקים של חברת פלורה דורשים תחזוקה מינימלית ביותר.

עיקר תחזוקת המערכת ההידרופונית של קירות FLORA היא בגיזום קל של הצמחים ובהוספת דשן למיכל הדשן אחת לתקופה.

אנו כמובן נותנים שרותיי תחזוקה וחוזה שירות במחירים נוחים לפרויקטים שלנו וכמובן זמינים בכל שאלה, הדרכה והתייעצות עבור לקוחותינו.

כן. ע"י תכנון תאורה מדויק ניתן לבנות ולעצב קיר ירוק גם בחללים בהם אין אור טבעי.

בפגישת הייעוץ אנו בודקים כמה אור טבעי מגיע לקיר המיועד ובהתאם מתכננים את התאורה החסרה.

כמובן. ישנם צמחים רבים ומגוונים בטבע הגדלים בצל מלא, לדוגמה צמחים הגדלים על קרקעית היערות והג'ונגלים שאור השמש כמעט ואינו מגיע אליהם. ניתן להשתמש בצמחים מסוג זה ליצירת קיר ירוק ומגוון שאינו דורש שמש ישירה.

אנו בפלורה מתכננים את הקיר הירוק שיראה מרשים במשך כל חודשי השנה ולפיכך ממליצים לשתול צמחים רב שנתיים לא אגרסיביים שלא דורשים תחזוקה רבה ומספקים מראה נהדר בכל חודשי השנה.

ניתן לשתול צמחי תבלין ופרחים עונתיים אך פחות מומלץ מפני שתדרש תחזוקה רבה יותר והחלפה של הצמחים לעיתים קרובות.

רשימת הצמחים שלנו המתאימים לקירות ירוקים מורכבת ממאות צמחים מגוונים בעלי מרקם, ריח , פריחות וצבעי עלווה שונים בהתאם למפנה ומיקום בארץ.

בהחלט כן ואף מומלץ! אנו ב FLORA מומחים בציור דוגמאות בעזרת צמחים. ניתן לשלב צורות גאומטריות ומנדלות וכמובן לעוף עם הדמיון.

בהחלט כן. ניתן לשלב אבנים ועצים ליצירת אפקט של סביבה טבעית מלאה או לשלב לוגו חברה, שלט וכו'.