עובדים מהבית- הקיר הירוק זה בשבילכם

בפוסט עידן הקורונה עבודה מהבית הפכה כמעט לנחלת הכלל, אנשים רבים עובדים מהבית ומבלים את רוב שעות היום בחדר סגור, משוחחים עם בני אדם אחרים רק דרך מסך.
לעבודה מהבית יתרונות רבים ומובהקים כגון חסכון זמן נסיעה, גמישות בשעות העבודה אך גם מספר חסרונות ברורים בעיקר בתחום הבריאות הנפשית של העובדים. עובדים רבים שעברו לעבודה מהבית דיווחו על עלייה בתחושת הבדידות והחרדה.
כחלק מהשינוי במודל העבודה בעידן הפוסט קורונה ארגונים רבים ועובדים רבים מחפשים פתרונות חדשניים ליצירת סביבת עבודה התומכת בבריאות נפשית גם בסביבה הביתית.
מחקרים רבים מראים שלקשר עם הטבע, גם אם מדובר בעציץ בחדר העבודה יש השפעות חיוביות על יצירתיות, פרודוקטיביות, בריאות ומיתון של הפרעות קשב וריכוז.
קיר ירוק נותן מענה לאנשים העובדים שעות רבות בתוך הבית, החדר או המשרד.
ניתן לייצר קיר ירוק בכל גודל ממש מול פינת העבודה שלכם ובכך לספק לכם הנאה רבה כשאתם מבלים שעות רבות מול המחשב, ההשפעה החיובית והאנרגטית של צמחים במרחב הביתי מחוללת פלאים.
קיר ירוק בתוך הבית יחסוך לכם מקום ויעניק לכם תחושת חיבור לטבע.
יתרון נוסף של קיר ירוק ביתי הוא איכות האוויר.
קירות ירוקים משפרים מאד את איכות האוויר במרחב הבית, קולטים פחמן דו חמצני ופולטים חמצן נקי לנשימה.
תוך כדי עבודה תרגישו הרבה יותר יצירתיים, מחוברים לעצמכם והתוצאות בהמשך ידברו בעד עצמן.
אז לאחר שבחרתם את החדר או החלל שיהווה משרד בביתכם נבחר את הקיר המתאים לבניית הגינה האנכית.
אין חשש מרטיבות מכיוון שהתשתית בה אנו בפלורה משתמשים מרחיקה את המים מהקיר.
מומלץ לבחור קיר שקרוב לחלון או וטרינה על מנת שהקיר הירוק יקבל אור טבעי, במידה ולא קיים פתח תאורה ניתן לייצר תאורה מלאכותית שתדמה את האור הטבעי בדיוק.
הצמחים שיבחרו בדר"כ לקיר ירוק ביתי הינם צמחי צל הדורשים אור בלבד ללא קרינת שמש ישירה, הצמחים בהם נשתמש רב שנתיים, עמידים , בעלי מראה מצוין לאורך כל השנה.
קירות ירוקים הנבנים בביתכם בצורה נכונה יחזיקו שנים רבות בתחזוקה מועטה, מדי פעם יידרש גיזום קל ומילוי של דשן במערכת ההשקיה.
אנו בפלורה מאמינים שעיצוב קירות ירוקים אינו טרנד אלא שיטה חדשנית שתשתלט על הסביבה האורבנית וממליצים בחום לכל משפחה המתגוררת בדירה בבניין מגורים לבחור במוצר המדהים לרווחת בני המשפחה וההורים העובדים מביתם.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך

קיר ירוק במשרד

קיר ירוק לעסקים

קיר ירוק לעסקים ניתן ליצור ולבנות קיר ירוק במבנים המשמשים לעסקים במגוון תחומים.הקיר הירוק הינו תמונה חיה, ירוקה ונושמת המכניסה את תחושת הטבע לכל חלל

קרא עוד >>