להכניס טבע הביתה

להכניס טבע הביתה: הכל על גינות גג/מרפסת וקירות ירוקים

גינה עירונית ללא חצר, עכשיו זה אפשרי. עובדות מרתקות על גינות בגג, גינות במרפסת או קירות ירוקים – גינה אנכית. היופי של הטבע, אנחנו בפלורה מכניסים את אווירת הטבע לביתכם.

אפשרי: גינה גם בבנייה צפופה ומודרנית

גינה פורחת וירוקה מביאה עימה הרבה שלווה, קור רוח והרגשה נעימה. זו עובדה, הצורך בטבע משותף כמעט לכולנו, לרוב האנשים.  הבנייה המודרנית מאופיינת בבנייה לגובה ובמרפסות קטנות. למרבה המזל, גם מי שגר בבניין גבוה או במגדל מגורים, לא חייב לוותר על גינה. אם בבית שלכם אין לכם חלקת אדמה צמודה, גינת גג או גינת מרפסת הן הפתרון הירוק, הטבעי.

זו תוספת נפלאה, שמביאה את הניחוחות, היופי והשלווה של הטבע. ואם ממש חסר מקום, אפשר להכניס לביתכם את ההתרגשות והכיף של גינה, באמצעות קיר אחד! קיר ירוק הנקרא גם גינה אנכית זה הדבר הבא בעיצוב גינות גג והמרפסות וזה כאן כדי להשאר.

רוצים גם? חברת פלורה בעלת ניסיון רב ביצירת גינות גג ומרפסות. אנו חיים טבע, מומחים בעיצוב גינות אורבניות גם במקומות מאותגרי שטח. אנו יוצרים באהבה רבה וביצירתיות. יש לנו אהבה רבה לצמחים ומומחיות בקירות ירוקים. בואו ונכניס קצת טבע הביתה, עכשיו, זה אפשרי.

דגשים בתכנון גינת מרפסת או קיר ירוק

הניסיון שלנו בעיצוב גינות אצל לקוחות עירוניים, מאפשר לנו להביא לפניכם כמה דגשים, טיפים וסודות מאחורי הקלעים. 

  • לא השטח הוא העיקר – אפשר להשיג תוצאה מדהימה, על ידי תכנון והגדרת המטרה. גינה במרפסת או על הגג וכמובן קיר ירוק יכולים לשמש למטרת נוי וכן לשלב צמחים מבושמים או צמחי תבלין בעלי אפקט נוסף.
  • שלבי עבודה מסודרת – מומחה לעיצוב גינות עירוניות יגיע אליכם, כדי להתרשם מהמקום, להבין את הצרכים שלכם, להכיר אתכם ותוך כדי שיחה ישאל, יספר, יקשיב ויבחן היטב את הסביבה. שלבים של עבודה מסודרת יאפשרו להגיע לתוצאה הכי נכונה, בשבילכם.
  • אור וצל – בעיצוב הגינה, משתמשים בין היתר בעקרונות של אור וצל. יש צמחים שדורשים יותר שעות שמש ביממה ויש כאלה שפחות. רצוי לבחור צמחים שיהיו יפים בעיניכם וגם יתאימו למיקום של הדירה ולכמות האור שהגינה מקבלת ביממה.
  • גינה ותחזוקה – ניתן לתכנן ולעצב גינה לתפארת, שכמעט תתחזק את עצמה. גינות שלא מצריכות מכם כמעט בכלל תחזוקה ביום יום. המומחים של חברת פלורה יסבירו איזו תחזוקה כן צריך או מתי כדאי להזמין טיפול בגינה על מנת שתישאר תמיד במיטבה ללא התעסקות ממושכת מצידכם.
  • תוספות מעוצבות – בגינת מרפסת או בקיר הירוק ניתן להוסיף מגוון תוספות מעוצבות. קישוטי גינה, מקווה מים זעיר, מזרקה, פסלי נוי, כדים ופתרונות תלויים. יש המון אפשרויות כדי להפוך את הגינה למושלמת, כמובן בשיתוף מלא אתכם וסינרגיה עם עיצוב ביתכם.
  • תוספות פרקטיות- כשאנו מסיימים פרויקט אנו רוצים שתקבלו את הטבע בבית עם כל הנוחות של העולם האורבני. לכן, כחלק מהעיצוב נדאג גם לפינות ישיבה מעוצבות ומזמינות, מטבחי חוץ, פינות משחקים מתאימות לעיצוב הגינה וכמובן כל הטכנולוגיה התומכת על מנת שלא תתעסקו בתחזוקה והגינה האורבנית שלכם תמיד תראה במיטבה.

חברת פלורה – עיצוב ירוק הוא התשוקה שלנו. אנו מאמינים בעיצוב יצירתי, יצירת חוויה של טבע בבית, גם תחת אילוצי שטח. דברו איתנו, ירוק זה הצבע שלנו, צמחים וגינות נפלאות הם הנשמה שלנו.

קיר ירוק במשרד

קיר ירוק לעסקים

קיר ירוק לעסקים ניתן ליצור ולבנות קיר ירוק במבנים המשמשים לעסקים במגוון תחומים.הקיר הירוק הינו תמונה חיה, ירוקה ונושמת המכניסה את תחושת הטבע לכל חלל

קרא עוד >>